ХРИСТИЯНСЬКИЙ ГУМАНІТАРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ВІДКРИТИЙ УНІВЕРСИТЕТ ONLINE-ОСВІТА

You are not logged in. (Login)
 
 
 
Skip Main Menu
 

Main Menu

 
Skip Ми у соціальних мережах
 

Ми у соціальних мережах

Группа в Facebook Группа в Telegram Мы в Pinterest
Мы в Twitter Канал ХГЭУ в YouTube Мы в Instagram
 
Skip Course categories
 
 
 
ТЕОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
спеціальність: теологія

теологияОсновна мета програм теологічного факультету полягає у формуванні у випускників базису знань, умінь та практичних навичок у галузі теологічної діяльності, способів та форм організації релігійних процесів, властивостей та станів людини, що виявляються у різних життєвих ситуаціях, міжособистісних та соціальних взаємодіях на основах християнського світогляду.

Декан факультету — Луговой Павло Андрійович, магістр теології, магістр телекомунікацій, пастор церкви «Світло Євангелії».

Основна концепція факультету полягає у підготовці професіоналів для активної участі у всіх сферах духовно-релігійного розвитку нашого суспільства.
____________________________________

ВІДДІЛЕННЯ ЖУРНАЛІСТИКИ
спеціальність: журналістика

журналистикаЖурналістику недарма називають четвертою владою. Напевно, немає жодної сфери діяльності людей, на яку не впливала б журналістика.

Тому до представників цієї професії пред'являються великі вимоги: вони повинні володіти інтелектом, витримкою, комунікабельністю та багатьма іншими якостями.

Завідуюча відділенням журналістикиБаркова Тетяна Григорівна, член Національної спілки журналістів України, керівник «Прес-центру» ХГЕУ.

Для того, щоб випускники цієї професії відповідали таким вимогам, освітній план навчання майбутніх журналістів у Християнському гуманітарно-економічному відкритому університеті складається з двох рівнів: освітні та філологічні дисципліни, а також дисципліни спеціалізації.
 

Course categories


 
 
 

Шановні користувачі ДО Moodle ХГЕУ!

Вітаємо Вас! Ви знаходитесь на сайті дистанційного навчання Християнського гуманітарно-економічного університету. На сайті представлено два факультети:

  • ТЕОЛОГІЧНИЙ факультет;
  • ГУМАНІТАРНИЙ факультет (відділення ЖУРНАЛІСТИКИ).

Дистанційне навчання стало інноваційним шляхом для здобуття глибоких знань, перебуваючи в будь-якій точці світу.

Наші найкращі викладачі пропонують повний набір курсів для того, щоб освоїти спеціальність та здобути диплом Християнського гуманітарно-економічного відкритого університету.

Бажаємо приємного навчання і сподіваємося, що знання, отримані в нашому університеті, допоможуть Вам ще глибше пізнати Господа Ісуса Христа!

Курси доступні лише для зареєстрованих користувачів
 
Skip Сторінка ХГЕУ у Facebook
 

Сторінка ХГЕУ у Facebook

 
Skip Calendar
 

Calendar

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
          1 Today Saturday, 2 March 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31